Nasze osłony to idealne rozwiązanie na ukrycie popularnych grzejników żeberkowych lub płytowych, nie zaburzając przy tym ich głównej roli jaką jest ogrzewanie pomieszczenia.

Obudowy grzejnikowe pełne

Obudowy grzejnikowe produkowane przez nasza firmę doskonale sprawdzają się jak element dekoracyjny ale również jako zabezpieczenie przed oparzeniem oraz uderzeniem o twardy metalowy grzejnik. 

Dodatkowym atutem posiadania zabudowy jest to, że cały grzejnik zostanie zamaskowany. Ponadto nie będzie wymagany zakup zestawów montażowych a co za tym idzie ponoszenia dodatkowych kosztów.  Kolejna zaleta to łatwy dostęp do czyszczonych powierzchni a tym samym łatwe utrzymanie w czystości.

Zabudowy nie blokują ciepła oddawanego przez grzejnik, kluczowa jest otwarta przestrzeń nad grzejnikiem która ułatwia cyrkulację powietrza. Przedstawiono to na grafice poniżej: zimne powietrze wlatuje od spodu osłony a ciepłe wpychane jest wprost do pomieszczenia zamiast do góry, co skutkuje mniejszym marnowaniem ogrzanego powietrza.

 

 

Obudowy wykonujemy z płyt MDF o grubości 18mm, można zamówić osłonę w wersji surowej do własnoręcznego malowania lub malowanej na dowolny kolor z palety kolorów RAL. Surowy MDF można malować dowolną farbą akrylową lub ścienną. Pędzlem, wałkiem lub sprajem. 

Montaż jest banalnie prosty i polega jedynie na umiejscowieniu obudowy przed grzejnikiem i dla bezpieczeństwa przymocowaniu za pomocą dwóch kołków rozporowych uchwytów stalowych z tyłu obudowy do ściany.

W przypadku kolizji obudowy z rurami, obudowę można dopasować na miejscu. Należy użyć wyrzynarki do drewna lub zwykłej ręcznej piły, materiał jest łatwy w obróbce i nie sprawia problemów z ewentualnym docinaniem.

 

Poniżej nasze wzory :

 

Przedstawione wzory mają wymiary 90x70cm (przy zamówieniu innego wymiaru istnieje możliwość przesłania Państwu projektu do wglądu):

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

Pobierz katalog

Katalog boazeria pobierz

Chcesz zamówić maskownicę?

Aby zamówić przejdź do naszego sklepu internetowego >> Zamów <<

www.sklep.rendo.eu

Kolory RAL

Dobierz kolor według wzornika  klinkij

 

Templates by BIGtheme NET